Home / Showbiz / Kjo nuk pritej! Aktorja super sexy ka një falenderim për shiptarët (Foto)

Kjo nuk pritej! Aktorja super sexy ka një falenderim për shiptarët (Foto)

Ajo është një nga aktoret latine më të preferuara në vend.

Aracely Arambula një nga figurat femërore më sexy  dhe më të lakuara në media ka bërë një falënderim surprizë për të gjithë fansat e saj shqiptarë.

Një nga telenovelat e saj më të fundit ‘La Dona” po transmetohet dhe në televizionet shqiptare. Pikërisht për këtë fakt ajo ka kushtuar një status në profilin e saj në Instagram.

“Çfarë lumturie që “La Dona” transmetohet në kaq shumë vende. Kjo video e fansave nga Shqipëria më ka lumturuar. Puna e madhe, ekipi dhe vullneti gjithnjë merr frute të tilla.”, shkruan aktorja e  njohur.

Kjo nuk pritej nga aktorja. Shqipëria është një nga vendet që ka transmetuar më së shumti telenovelat e Amerikës Latine, edhe pse kohët e fundit ato janë zëvendësuar me serialet turke. /Gazeta Express/

Gjithashtu lexo

Gjyste Vulaj në probleme, ja çfarë i ndodhë çdo natë me… (Foto)

Ajo është ndër këngëtaret të cilës i mbahen mend mbrëmjet dhe atmosfera që arrin ta …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *