Home / Lajme / Kronika e zezë / Konflikt mes të rinjsh në qendër të Tiranës, të plagosur dhe të shoqëruar në polici

Konflikt mes të rinjsh në qendër të Tiranës, të plagosur dhe të shoqëruar në polici

Një konflikt mes të rinjsh është regjistruar mbrëmjen e sotme në Tiranë.

Konflikti mësohet se ka ndodhur rreth orës 22:20, në rrugën e Elbasanit në afërsi të vendit të njohur si “7 Xhuxhat”, ndërsa policia raporton për të plagosur dhe të shoqëruar në polici.

Si pasojë e këtij konflikti janë dëmtuar lehtë shtetasit E.Ç., dhe A.A., të cilët pas mjekimit në spital janë shoqëruar në Komisariat.

Policia njofton se po punohet për sqarimin e rrethanave të konfliktit.

Nga hetimet paraprake dyshohet se konflikti ka ardhur për motive banale.

Gjithashtu lexo

Bashkimi emocional pas 3 vjetësh, i fëmijës së rrëmbyer nga ISIS, me familjen e tij (Video)

Një djalë 12-vjeçar jazidi është bashkuar me nënën e tij në Kanada tre vjet pasi …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *