Home / Lajme / Botë / KONKURS; Kërkohen mbi 200 punëtorë nga Maqedonia në Gjermani dhe Zvicër

KONKURS; Kërkohen mbi 200 punëtorë nga Maqedonia në Gjermani dhe Zvicër

Punet te cilat ofron agjensioni German Traum:
– Ne sistemin e gastronomis ne Mc Donalds (Restaurant).
– Ne drejtimin e infermieris.
-Gjuha gjermane e domosdoshme ne nivel komunikimi.
Te interesuarit mund te na shkruajn ne inbox ose mund te na kontaktoni permes numrit te tel.
Tel: 072684111
germnatraum1@gmail.com

Gjithashtu lexo

Sulmi në Barcelonë, shqiptarja filmon ndalimin e të dyshuarit: Shpëtova për 50 sekonda

Një shqiptare, punonjëse e një dyqani në vendngjarje ka filmuar dhe dëshmuar të gjithë ngjarjen …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *