Home / Lajme / Maqedoni / Kotevski: PSP vegël e LSDM-së

Kotevski: PSP vegël e LSDM-së

Ish-zëdhënësi i MPB-së dhe tani më zëdhënës i partisë opozitare OBRM-PDUKM, Ivo Kotevski sot pas daljes nga rrëfimi në PSP ka folur për këtë prokurori në veçanti duke e akuzuar se është vegël e LSDM-së, 

 

”PSP vepron sipas planit të LSDM-së dhe kam kërkuar të shoh faktet për lëndën që dyshohem. Në PSP erdha në emër timin dhe nuk e di ku është ish-kryeministri Gruevski.” u përgjigj Kotevski në pyetjet e gazetarëve.

Ai i ka premtuar PSP-së se do të shfaqet edhe herave tjera për të dëshmuar.

Gjithashtu lexo

Përfaqësimi në ARM, reagon Lëvizja Besa – (FOTO & VIDEO)

Lëvizja BESA reagon ndaj deklarimeve të zëvendës ministrit të Mbrojtjes, Bekim Maksuti i cili shprehu …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *