Home / Lajme / Kujdes me Luana Vjollcën! Tani di të shkrep edhe armën

Kujdes me Luana Vjollcën! Tani di të shkrep edhe armën

Luana Vjollca ka filluar të mësojë edhe një lëmi tjetër të jetës.

Nuk dihet nëse do t’i duhet në të ardhmen, por prej bukuroshes shqiptare tani duhet të ruhemi pasi ka filluar të bëhet e rrezikshme.

Moderatorja ka provuar një “lojë” të rrezikshme duke marrë në dorë një armë.

Bukuroshja duket sy patrembur teksa shkrep armën, moment të cilin e ka publikuar në rrjetet sociale.

Ndryshe, Luanën do ta shohim sërish në ekranet televizive, aty ku morri hapat e para të famës.

Gjithashtu lexo

‘Shokon’ e dashura e Mozzikut…Poston diҫka të ‘frikshme’…

Reperi Mozzik dhe e dashura e tij Loredana, pak ditë më parë ishin shumë të …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *