Home / Showbiz / Kur Tuna dhe Nora Istrefi kalonin pushimet së bashku(Foto)

Kur Tuna dhe Nora Istrefi kalonin pushimet së bashku(Foto)

Ka plot që mendojnë që ishte lidhja e Tunes me Patris Berishen, vëllain e Robertit, ajo që i lidhi dy këngëtaret e njohura të skenës, Tunën dhe Nora Istrefin, shkruan Artistët Shqiptarë

Mirëpo ato ishin shoqe shume kohë më parë,bile kishin një raport shumë të afërt me njëra tjetrën.
Por se çka ndodhi më pas që u larguan menjëherë,nuk e dimë.

Lexo edhe  Bashkëshortet e këngëtarëve të njohur shoqe të ngushta (Foto)

Por ja që lidhja e Tunës me vëllaun e Robertit është shkaku që përsëri u bashkuan dy shoqet e vjetra.

Publikojmë disa foto të dy shoqeve të dikurshme e kunatave të tashme:/Artistët Shqiptarë/

Gjithashtu lexo

Rita Ora kënaqet në veshjen me fytyrë të Paris Hiltonit (Foto)

Bukuroshja shqiptare, Rita Ora, gjithnjë shfaqet atraktive. Ylli me renome botërore ka publikuar një foto …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *