Home / Showbiz / Kurorëzohet futbollisti i Manchester United (Foto)

Kurorëzohet futbollisti i Manchester United (Foto)

Është martuar ylli i skuadrës së Manchester Unitedit, Matteo Darmian.

Çifti ishte i lidhur qysh në kohën sa ishin në shkollë të mesme dhe se asgjë nuk arriti të prish lidhjen e tyre, megjithëse, mediat italiane raportuan disa herë për tradhti mes tyre.

Në martesën e tij ishin të pranishëm Morgan Schneiderlin dhe Alessio Cerci. /Telegrafi/

 

Gjithashtu lexo

Tuna në shënjestër të kritikave

Në rrjedhë kronologjike, Altuna Sejdi – Tuna gjithmonë ka qenë një hap para kur është …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *