Home / Showbiz / Kush po e shoqëron Adelina Tahirin në Dubai? (Foto)

Kush po e shoqëron Adelina Tahirin në Dubai? (Foto)

Këngëtarja nga Maqedonia, Adelina Tahiri këto ditë po bën pushime super-luksoze në plazhet e Dubait.

Adelina nga atje po sjell kohë pas kohe imazhe të saj dhe të vendit ku po qëndron, shkruan lajmi.net.

Por, se kush është personi që po e shoqëron Adelinën në këtë vend përrallor nuk e ka bërë të ditur këngëtarja.

Kënga e fundit e këngëtares është ‘Dale Kadale’ e cila është lansuar në muajin maj dhe ka marrë mbi 1 milion klikime. a.t.adelinaaaadelinatahiridubai

Gjithashtu lexo

Tuna në shënjestër të kritikave

Në rrjedhë kronologjike, Altuna Sejdi – Tuna gjithmonë ka qenë një hap para kur është …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *