Home / Kryesoret / Ky është Shkupi “2014” i stiroporit (FOTO)

Ky është Shkupi “2014” i stiroporit (FOTO)

Punimet e Shkupit 2014 kanë nisur të shkatërrohen. Por me shkatërrimin e tyre del në sipërfaqe se për çfarë punime dhe materiale kamuflimi janë përdorur.

Këtë e tregon edhe kjo fotografi, ku shihet se si muri është bërë jo me beton, por me stiropor. Kjo foto ka bërë bujë në rrjetet sociale.

Gjithashtu lexo

Stejt Departamenti: Qeverisja e VMRO-së ka nxitur diskriminim fetar në Maqedoni

Grupet religjioze në Maqedoni vlerësojnë se ish-Qeveria e VMRO-DPMNE-së e ka favorizuar Kishën Ortodokse – …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *