Home / Kuriozitete / Ky qen i vogël ka thyer zemrat e të gjithëve, kur ta kuptoni arsyen edhe ju do të pikëlloheni (VIDEO)

Ky qen i vogël ka thyer zemrat e të gjithëve, kur ta kuptoni arsyen edhe ju do të pikëlloheni (VIDEO)

Një qen i vogël i ka thyer zemrat e të gjithëve kush e ka parë atë.
Qeni i vogël ulet çdo ditë para derës dhe pret që dikush t’a dërgojë atë në një shtëpi pleqsh të qmendur, transmeton gazetaglobale.net
Një grua e moshuar nga qyteti jugor i Busanit në Korenë e Jugut e kishte adoptuar këtë kfashë dhe për disa vjet e kishte mbajtur dhe trajtuar shumë mirë.
Mirëpo ajo pësoi një hemoragji të trurit dhe përfundimisht e çoi atë në një çmenduri të plotë.
Gruaja u dërgua në një shtëpi pleqsh, ku ajo po merr trajtimin e nevojshë.
Mirëpo qeni tashmë del çdo ditë para shtëpisë së saj, në mënyrë që atë t’a dërgojë dikush në atë shtëpi pleqsh, sikur qeni e din që plaka është gjallë dhe ndodhtë në një tjetër shtëpi./Lajmi.net/
Ndiqeni videon për më shumë

Gjithashtu lexo

Me këtë aksident që i ka ndodhur këtij burri me skuter – nuk di njeriu a duhet të qeshë, apo t’i vije keq (Video)

Ditë më parë është publikuar një video ku shihet një burrë i cili vet-aksidentohet me …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *