Home / Kryesoret / Lajm i Fundit: Musa dhe Sasha flutrojnë bashkë për në Cyrih

Lajm i Fundit: Musa dhe Sasha flutrojnë bashkë për në Cyrih

Burime të Gazetës Lajm thonë se sonte në aeroportin e Shkupit kanë vërejtur bashkë Musën dhe Sashën duke u nisur  bashkë me aeroplan nga Shkupi për ne5 Cyrih. Burimet tona thonë se kanë bë edhe fotografi të tyre të përbashkët në aeroport, por nuk guxojnë të na e dërgojnë, nga frika se i pergjohet telefo

Gjithashtu lexo

Katër të lënduar në afër Gostivarit – (VIDEO)

Të shtunën mbrëma rreth orës 23 në autostradën Gostivar-Tetovë në afërsi të pikës së pagesës …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *