Home / Showbiz / Lajmi Fundit: R.I.P Stresi u prefsh në Paqe djalosh (Foto)

Lajmi Fundit: R.I.P Stresi u prefsh në Paqe djalosh (Foto)

R.I.P Stresi u prefsh ne Paqe djalosh (….Në rrjetin social Instagram, arkimed lushaj është bombarduar me komente nga ndjekësit e tij, por edhe nga fansat e arkimed lushaj dhe grupit te stresit…

Komentet më të shumta janë me shkrimin “R.I.P Stresi” (E prehsh në paqe). Të shumta kanë qenë edhe komentet që e mbronin – fansat e tij, ku në disa raste fansat e rivalëve edhe ofendonin njëri tjetrin, shkruan Gazeta .Shikoni komentet në fotografinë e fundit që Stresi e ka postuar në Instagram

Gjithashtu lexo

Tuna në shënjestër të kritikave

Në rrjedhë kronologjike, Altuna Sejdi – Tuna gjithmonë ka qenë një hap para kur është …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *