Home / Showbiz / Ledri dhe Young Zerka publikojnë këngën më të re “Nona”

Ledri dhe Young Zerka publikojnë këngën më të re “Nona”

Këngëtari i njohur, Ledri Vula ka lansuar projektin më të ri të quajtur “Nona” i cili vie si bashkëpunim me këngëtarin, Young Zerka.

Videoklipi i cili është mjaft interesant, është xhiruar në vende të ndryshme, njofton Klan Kosova.

Për më shumë dëgjoni këngën:

 

Gjithashtu lexo

Rita Ora kënaqet në veshjen me fytyrë të Paris Hiltonit (Foto)

Bukuroshja shqiptare, Rita Ora, gjithnjë shfaqet atraktive. Ylli me renome botërore ka publikuar një foto …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *