Home / Lajme / Rajon / Leonora përkrah njerëzve në nevojë: Ja si e kaloi ditën sot (FOTO)

Leonora përkrah njerëzve në nevojë: Ja si e kaloi ditën sot (FOTO)

Muaji i shenjtë i Ramazanit si periudhë e solidaritetit të shtuar ka pasur ndikim sipas të githa gjasave edhe tek këngëtarja Leonora Jakupi.

 

E njohur për nismat e saj të shpeshta në të mirë të komunitetit, këngëtarja e hitit ‘Pa asnjë dyshim’ ditën e sotme e ka kaluar më ndryshe – duke qenë pranë njerëzve në nevojë. Ajo është bërë pjesë e një iniciative duke i ndihmuar familjet në zona të thella rurale bashkë me hoxhën Berat Shatri i cili në fakt e ka bërë këngëtaren pjesë të këtij aktiviteti. Nisma të tilla duhet ndiqen pa dyshim edhe nga fytyra tjera publike teksa Leonora meriton përgëzimet më të mëdha për këtë gjest të rradhës! /Prive.al/

 

Gjithashtu lexo

Emigranti shqiptar gjen portofolin me dollarë në New York dhe ia dorëzon të zonjës

Një emigrant nga Dibra e Madhe, i cili jeton në Staten Island, Nju Jork, ka …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *