Home / Showbiz / Luana Vjollca inspirim për shumë femra, ja kush po e kopjonë atë (Foto)

Luana Vjollca inspirim për shumë femra, ja kush po e kopjonë atë (Foto)

Luana Vjollca vazhdon të jetë inspirim për shumë femra shqiptare.

Këngëtarja dhe prezantuesja e mirënjohur, po mahnitë tej mase me stilin e saj unik, shkruan Indeksonline.

Vjollcën po e kopjojnë shumë fytyra të njohura të ekranit si Lori, Shkurte Gashi e shumë të tjera.

Kujtojmë se Vjollca paoshtu shquhet edhe për bukurinë e saj natyrale, dhe gjithmonë di të duket për bukuri.

Gjithashtu lexo

Tuna në shënjestër të kritikave

Në rrjedhë kronologjike, Altuna Sejdi – Tuna gjithmonë ka qenë një hap para kur është …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *