Home / Showbiz / Luksi i çmendur i ditëlindjes së Arminës…vetëm dhuratat kaluan 20 mijë dollarët! (Detaje të reja)

Luksi i çmendur i ditëlindjes së Arminës…vetëm dhuratat kaluan 20 mijë dollarët! (Detaje të reja)

Armina Mevlani ditëlindjen e saj të 26 siç duket nga foto e postuara dhe dhuratat që ka marë e ka festuar e rrethuar nga luksi.

Miqtë dhe i fejuari i saj Shkëlzen Berisha i kanë bërë dhurata speciale, madje siç ka treguar dhe vetë Armina ato kapin vlerën prej 20 mijë dollarësh.

Disa minuta më parë Armina ka publikuar një tjetër foto të realizuar në ditëlindjen e saj, ku bie në sy veshja e shtrenjë dhe mjaft fine.

Duhet të kujtojmë se e fejuara e Berishës gjithmonë ka rënë në sy për paraqitjet plot elegancë dhe finesë në të gjitha daljet publike dhe nuk mund të mungonte kjo elegancë në ditëlindjen e saj.

Gjithashtu lexo

Tuna në shënjestër të kritikave

Në rrjedhë kronologjike, Altuna Sejdi – Tuna gjithmonë ka qenë një hap para kur është …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *