Home / Showbiz / Mahmut Ferati tregon si e ka përmbushur mungesën në familje (Video)

Mahmut Ferati tregon si e ka përmbushur mungesën në familje (Video)

Sapo ka publikuar bashkëpunimin me Vjollca Selimin që po ecën shumë mirë sa i përket dëgjueshmërisë nga fansat e artistëve.

Mirëpo, përtej promovimit të këngës, në Elite Show Mahmut Ferati zbuloi edhe më shumë detaje për jetën private, ndër to edhe për mungesën që ka bërë gjatë kohës kur është i zënë me koncerte.

Për këtë mungesë janë ankuar dhe familja, por ai është munduar ta plotësoj në mënyra tjera.

Ferati më shumë rreth familjes tregoi në spektaklin televiziv, i cili tashmë është i publikuar edhe në YouTube. /Telegrafi/

Gjithashtu lexo

Aktorja e njohur shqiptare në gjendje të rëndë shëndetësore, shtrohet urgjent në spital (Foto)

Pas një lufte të gjatë me kancerin dhe një beteje të fituar me këtë sëmundje, …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *