Home / Showbiz / Marina Vjollca shijon pushimet në Meksikë (FOTO)

Marina Vjollca shijon pushimet në Meksikë (FOTO)

Bukuroshja shqiptare, Marina Vjollca, duket se po shijon pushimet verore.

Ajo po qëndron në rivierën luksoze në Meksikë, bashkë me reperin, Getoar Selimin.

Duket se pragu i sezonit të verës ka detyruar Marinën që të shfrytëzojë kohën që ta kalojë me të dashurin, para serisë së koncerteve që atë e presin në vazhdim.

Ajo shihet me një kapelë tradicionale meksikane “Viva Mexico”, teksa foto nga pushimet nuk kanë munguar as nge Getoari.

Marina dhe Geti pritet që së shpejti dashurinë e tyre ta kurorëzojnë edhe me martesë.

Gjithashtu lexo

Tuna në shënjestër të kritikave

Në rrjedhë kronologjike, Altuna Sejdi – Tuna gjithmonë ka qenë një hap para kur është …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *