Home / Lajme / Kronika e zezë / Maskat terrorizojnë familjen shqiptare në Dizhon të Shkupit

Maskat terrorizojnë familjen shqiptare në Dizhon të Shkupit

Një grabitje e rëndë ka ndodhur në shtëpinë e një familje në rrugën “Dizhon” në Shkup. Grabitësit e maskuar kanë hyrë në shtëpi dhe kanë sulmuar familjarët, informoi policia.

“Të njejtit i kanë lidhur dy grabtë që kanë qenë në shtëpi, derisa burrin e kanë goditur në kokë”, theksoi MPB. Ata kanë arritur që të marrin stoli ari dhe gjësende të tjera me vlerë. MPB theksoi se janë ndërmarrë masat për zbardhjen e rastit.

Gjithashtu lexo

Shpërthimi në një shtëpi në Barcelonë la një të vdekur – policia thotë se ka lidhje me sulmin me furgon!

Një shpërthim ka ndodhur të mërkurën në një shtëpi në Kataloni, si pasojë e të …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *