Home / Showbiz / Me siguri këngëtarja shqiptare nuk e kishte menduar kurrë se sa emocionues do të ishte ky moment që po ndan me të bijën!

Me siguri këngëtarja shqiptare nuk e kishte menduar kurrë se sa emocionues do të ishte ky moment që po ndan me të bijën!

Ledina Çelo ka disa kohë që nuk është aktive në muzikë, por e kundërta ndodh me rrjetet e saj sociale, ku ajo është gjithë kohës shumë e gatshme të ndajë momentet më të bukura nga jeta e saj. Më së shumti kohën ia zënë dy fëmijët dhe të qenit një grua e zonja në shtëpinë e saj në Gjermani, ku jeton tashmë me familjen që ka ndërtuar.

Para pak minutash, Ledina ka ndarë me gjithë ndjekësit një çast shumë emocionues. Teksa i ka vendosur në Youtube performancat e saj të hershme në skenën shqiptare, e bija është duke pikturuar, me shumë mundësi po pikturon mamin e saj para shumë vitesh.

Koha ikën shumë shpejt dhe në një foto Ledina ka mundur të shkrepë të shkuarën dhe të tashmen dhe duhet thënë se në të dyja është e lumtur mjaftueshëm. /Blitz.al/

Gjithashtu lexo

Tuna në shënjestër të kritikave

Në rrjedhë kronologjike, Altuna Sejdi – Tuna gjithmonë ka qenë një hap para kur është …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *