Home / Showbiz / Meda me t’shoqen sjellin imazhin më të ëmbël bashkë (Foto)

Meda me t’shoqen sjellin imazhin më të ëmbël bashkë (Foto)

Këngëtari Meda sapo e ka publikuar fotografinë më të lezetshme ndonjëherë.

Aty shihen ai, gruaja e tij dhe djali i vogël ndërsa ky imazh në vete përmban shumë emocion, shkruan lajmi.net

Përkrah fotos së publikuar, Meda ka marrë komente pozitive nga fansat e tij të shumtë të cilët voglushit i kanë dëshiruar jetë të gjatë.

Meda u bë baba 4 herë./Lajmi.net/

Gjithashtu lexo

Tuna në shënjestër të kritikave

Në rrjedhë kronologjike, Altuna Sejdi – Tuna gjithmonë ka qenë një hap para kur është …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *