Home / Lajme / Botë / Mekë, hoteli më i madh në botë (Foto)

Mekë, hoteli më i madh në botë (Foto)

 Në Mekë po ndërtohet hoteli më i madh në botë që sipas të dhënave hoteli do të ketë

10,000 dhoma, 70 restorante dhe me katër “pista” helikopteri:

FB_IMG_1497009373215

 

Gjithashtu lexo

Sulmi në Barcelonë, shqiptarja filmon ndalimin e të dyshuarit: Shpëtova për 50 sekonda

Një shqiptare, punonjëse e një dyqani në vendngjarje ka filmuar dhe dëshmuar të gjithë ngjarjen …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *