Home / Kryesoret / Messi nënshkruan me gjigantin e Evropës, çmimi 400 milionë euro (FOTO)

Messi nënshkruan me gjigantin e Evropës, çmimi 400 milionë euro (FOTO)

Lionel Messi ka konfirmuar të ardhmen e tij në Barcelonë.
Lionel Messi ka arritur marrëveshje të re në Barcelonë që do ta mbajë atë në Camp Nou deri më 2021.

“Cadena SER” shkruan se sulmuesi argjentinas nuk do të largohet nga klubi, por do të vazhdojë tek gjiganti katalan.

Me marrëveshjen e re, dëmshpërblimi i tij do të rritet në 400 milionë euro.

Gjithashtu lexo

Samiti 100: Projekte të mëdha infrastrukturore për lëvizje të lirë dhe të shpejtë në rajon

Në ngjarjen e gjashtë vjetore të SAMIT-it 100 për liderët e biznesit të EJL-së, fokus …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *