Home / Showbiz / Miloti me t’shoqen po bëhen prindër, Genta iu ‘kundërpërgjigjet’ kështu (Foto)

Miloti me t’shoqen po bëhen prindër, Genta iu ‘kundërpërgjigjet’ kështu (Foto)

Ish i dashuri i Genta Ismajlit dhe gruaja e tij po pritet që shumë shpejt të bëhen prindër për herë të parë.

Vjosa është në muajin e fundit të shtatzënisë e dyshja po duken për mrekulli pranë njëri-tjetrit në fotosesionin e fundit të realizuar, shkruan lajmi.net

Ndërkaq ish e dashura e tij Genta Ismajli si duket nuk e ka ndërmend ta marrë një hap të tillë njëherë për njëherë pasi ajo është ende e vetme të paktën ende nuk ka deklaruar diçka publikisht.

Ndryshe derisa ish i dashuri i saj po bëhet baba ajo po shijon pushimet në det.

SHPËRNDAJE

Facebook
Twitter

Gjithashtu lexo

Tuna në shënjestër të kritikave

Në rrjedhë kronologjike, Altuna Sejdi – Tuna gjithmonë ka qenë një hap para kur është …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *