Home / Showbiz / “Miss Albania 2017″/ Ja bukuroshja 18 vjeçare nga Tirana që fitoi kurorën (FOTO)

“Miss Albania 2017″/ Ja bukuroshja 18 vjeçare nga Tirana që fitoi kurorën (FOTO)

Shqipëria tashmë ka më të bukurën e saj për vitin 2017.

Miss Shqipëria është zgjedhur Alesia Çoku vajza 16 vjeçare me një bukuri natyrale. Ajo është nga qyteti i Tiranës, brune dhe 181 cm e gjatë.

Ndarja e çmimeve të ‘Miss Albania 2017’ u organizua në qytetin e Tepelenës. Drejtuesit e spektaklit ishin kantautori Kastro Zizo dhe Einxhel Shkira.

Gjithashtu lexo

Aktorja e njohur shqiptare në gjendje të rëndë shëndetësore, shtrohet urgjent në spital (Foto)

Pas një lufte të gjatë me kancerin dhe një beteje të fituar me këtë sëmundje, …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *