Home / Showbiz / Misteri i i fshehjes së fotove të Dianas që nuk janë publikar deri sot (Foto)

Misteri i i fshehjes së fotove të Dianas që nuk janë publikar deri sot (Foto)

Princesh Diana është veçuar gjithmonë për stilin e veçantë, gjë të cilën e ka treguar në çdo dalje të saj.

Mirëpo, kishte edhe një pasion tjetër për të cilin nuk është folur më parë; detin! Kalonte shumë kohë në plazh dhe këtë na i tregojnë edhe fotografitë që janë bërë publike vetëm kohët e fundit…

Fotografitë e mëposhtme janë shkrepur në kohë të ndryshme por princesha ka qenë në çdo rast elegante

Gjithashtu lexo

Tuna në shënjestër të kritikave

Në rrjedhë kronologjike, Altuna Sejdi – Tuna gjithmonë ka qenë një hap para kur është …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *