Home / Lajme / Botë / Moment tmerrues, kamioni shkatërron veturën në një aksident të tmerrshëm (Foto/Video)

Moment tmerrues, kamioni shkatërron veturën në një aksident të tmerrshëm (Foto/Video)

Një aksident i tmerrshëm në Queensland të Australisë në një autostradë ka ndodhur kur një kamion e godet shumë ashpër një veturë të vogël.
Kamioni i mallrave po udhëtonte përgjatë autostradës Logan dhe derisa ai u fut në një ngushticë për të dalë nga kjo autostradë, shoferi i kamionit nuk tregoi asnjë shenjë që ai tentoi të ndalë kamionin, transmeton lajmi.net.

Pas kësaj përplasje të madhe kamioni i rrokullisë, kursë makinat tjera u dëmtuan mjaft shumë, sidomos ajo që kishte goditur kamioni.

Është raportuar se vetëm 2 persona janë lënduar nga kjo përplasje e madhe. /Lajmi.net/

Gjithashtu lexo

Sulmi në Barcelonë, shqiptarja filmon ndalimin e të dyshuarit: Shpëtova për 50 sekonda

Një shqiptare, punonjëse e një dyqani në vendngjarje ka filmuar dhe dëshmuar të gjithë ngjarjen …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *