Home / Kuriozitete / Momenti kur hajnat futen në shtëpi dhe terrorizojnë zonjën e shtëpisë, derisa i biri i saj 6-vjeç i luste që ta lënë të qetë (Video)

Momenti kur hajnat futen në shtëpi dhe terrorizojnë zonjën e shtëpisë, derisa i biri i saj 6-vjeç i luste që ta lënë të qetë (Video)

Skena të ngjashme si në filma aksion janë filmuar nga kamerat e sigurisë brenda një shtëpie private në Angli, ku një familje është plaçkitur.

Në videon e publikuar më poshtë, shihen burra të maskuar të cilët rrëmbejnë Safia Vahidin, nënën e djaloshit gjashtëvjeçar, e cila në ato momente ishte në dhomën e gjumit,

Por situata u tensionua edhe më shumë, kur ajo filloi të bërtas e terrorizuar nga veprimet e burrave të maskuar, ndërsa i biri i saj luste plaçkitësit që ta lënë të qetë.

Pas këtij momenti, hajnat u larguan nga shtëpia me gjësende të vlefshme të kapin vlerën e mijëra funteve. Por intervenimi i shpejtë i policisë, ndihmoi në arrestimin e tyre të cilët tani janë në burg.

Gjithashtu lexo

Ky është një prej gjarpërinjve më të pakapshëm në botë

Pas një kërkimi 64-vjeçar të shkencëtarëve në Brazil gjarpri më i pakapshëm në botë është …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *