Home / Lajme / Kronika e zezë / Motoçikleta godet këmbësoren

Motoçikleta godet këmbësoren

Një aksident ka ndodhur në Prizren ku i dyshuari mashkull përderisa ishte duke lëvizur me motoçikletën e tij me targa lokale, nga pakujdesia në vendkalim të këmbësorëve ka goditur këmbësoren – viktimën femër.

Policia ka bërë të ditur se viktima ka pësuar lëndime trupore dhe e njëjta është dërguar për tretman mjekësor në QKUK-Prishtinë.

Nuk raportohet për të arrestuar, njofton Klan Kosova.

Gjithashtu lexo

Shkel aksidentalisht gruan e shtrirë në autostradë: Dënohet kosovari

Jana, një e re 22 vjeçe në maj të vitit 2016 në orët e vona …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *