Home / Lajme / Kronika e zezë / Ndahet nga jeta aktorja Anita Pallenberg (FOTO)

Ndahet nga jeta aktorja Anita Pallenberg (FOTO)

Modelja dhe aktorja  Anita Pallenberg, ka vdekur në moshën 73-vjeçare.

Ylli legjendar ishte në lidhje me anëtarin e “Rolling Stones”, Keith Richards nga 1967 deri në 1980 dhe ndanë dy fëmijë se bashku, Marlon dhe Angela, por kurrë nuk u martuan. Fëmiu i tyre i tretë, Tara kishte vdekur 10 muaj pas lindjes. Lajmin për vdekjen e aktores e bëri të ditur mikja e ngushtë e saj Stella Schnabel, përmes llogarisë në instagram.

 

Gjithashtu lexo

28 vjeçarja shqiptare që u dogj në azil, vetë ia vuri flakën objektit

Gruaja 28-vjeçare nga Shqipëria, e cila u gjet e vdekur pas shpërthimit të zjarrit në …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *