Home / Lajme / Maqedoni / Ndarje e unazave inxhinierike

Ndarje e unazave inxhinierike

Në Shën Naum sot do të ndahen unazat inxhinierike për inxhinierët më të mirë  të diplomuar  nga fakultetet inxhinierike në Republikën e e Maqedonisë.

Eventi është në organizim të Odës së Arkitektëve të Autorizuar dhe Inxhinerëve të Autorizuar të Republikës së Maqedonisë dhe Institutit Inxhinierik të Maqedonisë.

Gjithashtu lexo

Lumi në Poroj të Tetovës ende mbetet pezull, banorët bllokojnë rrugën Tetovë-Jazhincë

Banorët e fshatit Poroj, sot (18 gusht), prej ora 14:00 e kanë bllokuar rrugën rajonale …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *