Home / Showbiz / Ndryshe nga Armina/ Ja si e festoi ditëlindjen Sadije Berisha, zbulon dhuratën e çmuar (Foto)

Ndryshe nga Armina/ Ja si e festoi ditëlindjen Sadije Berisha, zbulon dhuratën e çmuar (Foto)

Vetëm para pak ditësh ka festuar ditëlindjen partnerja e Shkëlzen Berishës, Armina Mevlani dhe të gjithë panë luksin që e mbuloi në 26 vjetorin e saj.

Por krejt e kundërta ka ndodhur me ish partneren e tij, Sadije Berisha. Ajo sot ka festuar ditëlindjen në mënyrën më të bukur të mundshme, afër fëmijëve të saj.

Dhe dhurata më e çmuar, veç dashurisë së tyre ka qenë një biçikletë.

‘Një tjetër ditëlindje…Jam shumë e lumtur. Sot kam çfarë kam dëshiruar dhe uruar… Nuk kam pse të ec në këmbë rreth Stokholmit, sepse kam një brand të ri biciklete. Faleminderit Alwa,Wictor,Medina dhe Laidon.” shkruan Sadija krahas fotos së postuar.

Gjithashtu lexo

Gjyste Vulaj në probleme, ja çfarë i ndodhë çdo natë me… (Foto)

Ajo është ndër këngëtaret të cilës i mbahen mend mbrëmjet dhe atmosfera që arrin ta …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *