Home / Showbiz / Në ditën e baballarëve, Tuna publikon një foto të Patrisit dhe Tianit (Foto)

Në ditën e baballarëve, Tuna publikon një foto të Patrisit dhe Tianit (Foto)

Sot është dita e babait dhe një nder ta bartë këtë epitet, tashmë e ka edhe Patrisi.

Ka qenë Tuna ajo që ka publikuar një foto të Patrisit së bashku me djalin e tyre Tianin, shkruan Indeksonline.

“Happy Fathers day”, ka qenë mbishkrimi që këngëtarja ka vendosur në këtë fotografi.
Duket se Tuna po i shijon në maksimum momentet me familje.

Gjithashtu lexo

Aktorja e njohur shqiptare në gjendje të rëndë shëndetësore, shtrohet urgjent në spital (Foto)

Pas një lufte të gjatë me kancerin dhe një beteje të fituar me këtë sëmundje, …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *