Home / Lajme / Maqedoni / Në Manastir vidhen 32 mijë dollarë dhe stoli ari

Në Manastir vidhen 32 mijë dollarë dhe stoli ari

Sektori i Punëve të Brendshme (SPB) në Manastir bën të ditur se nga një banesë në qytetin e Manastirit janë vjedhur mbi 32 mijë dollarë dhe stoli ari,

 

Rasti është paraqitur nga pronari i banesës, i cili ka raportuar se dje pasdite ka ndodhur vjedhja. Hajni ka hyrë dhunshëm në banesë dhe pas kërkimeve ka arritur që t’i gjej paratë dhe stolitë e arit.

Policia ka ndërmarrë të gjitha mastat për të kapur keqbërësin.

Gjithashtu lexo

Vetëndizet vetura e mërgimtarit – (VIDEO)

Të shtunën mbrëma në dalje të fshati Zherovjan për në fshatin Radiovcë, është vetë-ndezur në …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *