Home / Showbiz / Në prag të dasmës Orinda Huta nuk mund të shmangë e emocionet

Në prag të dasmës Orinda Huta nuk mund të shmangë e emocionet

Shumë shpejt Orinda Huta dhe Turjan Hyska do ta finalizojnë lidhjen e tyre të gjatë me martesë.

Gjatë kësaj kohe çifti është marrë me organizimin dhe detajet e dasmës në mënyrë që në ditën e e tyre të veçantë, çdo gjë të jetë perfekte.

Por si duket ajo që po e përjeton që tani me emocione të  mëdha është këngëtarja bukuroshe. Orinda ka qenë duke provuar fustanin e nusërisë dhe është emocionuar aq shumë saqë nuk i ka mbajtur dot lotët. Një pamje sa e bukur aq edhe mallëngjyese kjo që na dhuroi 30 vjeçarja.

Gjithashtu lexo

Gjyste Vulaj në probleme, ja çfarë i ndodhë çdo natë me… (Foto)

Ajo është ndër këngëtaret të cilës i mbahen mend mbrëmjet dhe atmosfera që arrin ta …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *