Home / Lajme / Kronika e zezë / Nëna hodhi fëmijën nga ndërtesa që digjej në Londër

Nëna hodhi fëmijën nga ndërtesa që digjej në Londër

Derisa ndërtesa   “Grenfell Tower” digjej në London, dëshmitarët tregojnë situatën pikëlluese në të cilën nga ndërtesa janë dëgjuar britmat e , njerëzve nga dritaret, dhe një nënë hodhi fëmijën nga kati i nëntë, ose dhjetë në një përpjekje për të shpëtuar jetën e tij, i cili ishte kapur nga disa njerëz që  rrinin jashtë ndërtesës, raporton “Sky News”.

Një fqinj, megjithatë, bëri një parashutë të improvizuar dhe u përpoq  të më lëshonte poshtë nga dritarja. Në një përpjekje për të shpëtuar jetën e time, njerëzit  bëjnë gjëra të mahnitshme jemi dëshmitarë do të mbahet mend përgjithmonë.Transmeton Koha

Gjithashtu lexo

Kontrollohen lokalet e zhurmshme në Tetovë – (VIDEO)

Të dielën  rreth orës 1.00 pjestarë të policisë nga Sektori për Punë të Brendëshme në …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *