Home / Lajme / Maqedoni / Nesër bllokohet rruga Mavrovë-Dibër, mësoni për arsyet, vendin dhe kohën

Nesër bllokohet rruga Mavrovë-Dibër, mësoni për arsyet, vendin dhe kohën

Të gjithë ata që nesër do të udhëtojnë në drejtim të Dibrës, duhet të kenë parasysh se gjatë ditës do të ketë bllokim të rrugës Mavrovë-Dibër,deri në ora 17:00, për shkak të punimeve në ndërtimin e rrugës. Lajmi bëhet i ditur nga ndërmarrja publike ”Rrugët e Maqedonisë”

Gjithashtu lexo

Lumi në Poroj të Tetovës ende mbetet pezull, banorët bllokojnë rrugën Tetovë-Jazhincë

Banorët e fshatit Poroj, sot (18 gusht), prej ora 14:00 e kanë bllokuar rrugën rajonale …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *