Home / Lajme / Maqedoni / Një i arrestuar për fajde

Një i arrestuar për fajde

Më 12.06.2017 është arrestuar në Pejë një person me dyshimin se i njëjti ka kryer veprën penale marrje me fajde, duke e kanosur viktimën dhe familjen e tij.

 

Me vendim të prokurorit i dyshuari pas intervistimit është dërguar në mbajtje.

Gjithashtu lexo

Lumi në Poroj të Tetovës ende mbetet pezull, banorët bllokojnë rrugën Tetovë-Jazhincë

Banorët e fshatit Poroj, sot (18 gusht), prej ora 14:00 e kanë bllokuar rrugën rajonale …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *