Home / Showbiz / Nuk do ta besoni kush është i dashuri i Eni Koçit…E njini të gjithë…(Foto)

Nuk do ta besoni kush është i dashuri i Eni Koçit…E njini të gjithë…(Foto)

Eni Koçi ka gjetur dashurinë…

Të paktën kështu interpretohen në rrjet dhuratat që këngëtarja merr herë pas here, për të cilat thuhet se i bën i dashuri.

Por edhe pse Eni ka refuzuar gjithmonë të flasë për jetën e saj private, ndërsa shpesh në media ka theksuar se është ende ‘single”, thashethemet e fundit tregojnë se nuk është saktësisht kështu.

Eni thuhet se ka qenë shumë e afërt me një kolegun e saj, në koncertin e tyre të fundit të përbashkët. Ajo dhe Genc Prelvukaj dukeshin mjaft intim, sipas “gojëve të liga”.

Megjithatë, “Kosovarja” zbulon të tjera fakte që përforcojnë dyshimet se dy këngëtarët nuk janë vetëm miq. Siç shkruan revista, Eni dhe Genc Prelvukaj jo vetëm që ndjekin e pëlqejnë shpesh njëri-tjetrin në rrjetet sociale, por madje edhe kanë qenë në të njëjtin vend, në të njëjtën kohë për pushime.

Megjithatë, dy artistët nuk kanë publikuar ndonjë foto të përbashkët, e aq më pak të kenë konfirmuar këtë lidhje.

Gjithashtu lexo

Tuna në shënjestër të kritikave

Në rrjedhë kronologjike, Altuna Sejdi – Tuna gjithmonë ka qenë një hap para kur është …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *