Home / Showbiz / Pas komentit epik të Noizyt për “nusen” Rihanna edhe Enca ka një koment (Foto)

Pas komentit epik të Noizyt për “nusen” Rihanna edhe Enca ka një koment (Foto)

Por jo vetëm ai ka komentuar tek postimet e Rihannas, ish-bashkëpuntorja dhe ish-mikesha e tij Enca ka komentuar tek postimi I saj. Në një video të shkurtër nga kënga të postuar nga Rihanna në Instagram, Enca ka komentuar duke e quajtur: “Mami”. Mesa duket Enca është fanse e “çmendur” e “vajzes së keqe” Ririt.

Gjithashtu lexo

Aktorja e njohur shqiptare në gjendje të rëndë shëndetësore, shtrohet urgjent në spital (Foto)

Pas një lufte të gjatë me kancerin dhe një beteje të fituar me këtë sëmundje, …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *