Home / Lajme / Pas Meksikës, cili është destinacioni i radhës i Getit e Marinës? (Foto)

Pas Meksikës, cili është destinacioni i radhës i Getit e Marinës? (Foto)

Si çifti më i ri i estradës megjithëse ka kaluar kohë prej se janë lidhur, Marina Vjollca e Getoar Selimi, aktualisht janë më të ‘përndjekurit’ medial shkruan Kosovarja.

 

 

Kjo ndodh shkaku i ngacmimeve nga dyshja, përmes postimeve të njëpasnjëshme që shfaqin çiftin tejet të lumtur në shoqërinë e njëri-tjetrit, një relacion e afrimitet i cili veçse i shpiu drejt një hapi të rëndësishëm, siç është martesa.

Përgatitjet për një dasmë të madhe, tash ka kohë prej se kanë filluar, vetëm se Marina e Geti si duket e kishin të nevojshëm një pushim që do t’i relaxonte para dasmës, e që zgjodhën Meksikën si destinacionin e duhur.

Derisa pas kaq ditësh teksa u përcollën në çdo hap e çdo lëvizje, ata tashmë po lënë pas pushimin për t’iu rikthyer aktiviteteve dhe përgatitjeve që kanë lënë në gjysmë.

“Bye bye Mexico”, është përshkrimi që Marina i ka vënë fotos së postuar në Instastory me ç’rast bëri të ditur një gjë të tillë.

Gjithashtu lexo

Ana e ndjeshme e Jul Dedës…do ju përlotë me këtë postim (Foto)

Aktori i humorit Julian Deda i ka dedikuar gjatë ditës së sotme mamasë së tij …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *