Home / Showbiz / Pasi Ronela e imitoi, Elvana ka këtë reagim (FotoVideo)

Pasi Ronela e imitoi, Elvana ka këtë reagim (FotoVideo)

Rrjetet sociale Facebook dhe Instagram po vazhdojnë të ‘flasin’ për Ronela Hajatin dhe imitimet epike që ajo bëri në studion e ‘Xing me Ermalin’ ditën e shtunë.

Një prej këngëtareve që ajo imitoi ishte edhe Elvana Gjata, të cilës me sa duket i ka pëlqyer aq shumë imitimi që i bëri artistja për klipin e këngës ‘Puthe’, sa ka filluar ta ndjekë atë në Instagram.

Elvana aktualisht ndodhet në SHBA për të vazhduar atje karrierën muzikore, e në të kaluarën ka bashkëpunuar me Flori Mumajesin ashtu sikurse edhe Ronela.

Ndiqni më poshtë imitimin dhe klipin:

Gjithashtu lexo

Tuna në shënjestër të kritikave

Në rrjedhë kronologjike, Altuna Sejdi – Tuna gjithmonë ka qenë një hap para kur është …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *