Home / Lajme / Kronika e zezë / Përfshihen nga zjarri dy vetura në Manastir

Përfshihen nga zjarri dy vetura në Manastir

Në Manastir mbrëmë nga zjarri janë përfshirë dy automjete të pasagjerëve, me ç’rast është shkaktuar dëm material,

Policia sot kumtoi se zjarri ka ndodhur rreth orës 03:25 në rrugën “Bllagojçe Siljanovski”, ndërsa është djegur një automjet “audi” me targa të Manastirit, pronë e M.SH.K. (37). Nga zjarri janë kapluar edhe pjesa e parme dhe e pasme e automjetit ndërsa gjithashtu nga zjarri është kapluar edhe një automjet i pasagjerëve “rento tuingo” pronë e Gj.H. (47).

Zjarri është shuar nga ekipi i Njësitit territorial i zjarrfikësve në Manastir. Ekspertizë ka kryer një ekip i SPB-së./Gazeta Express/

Gjithashtu lexo

Plagos kushëririn me thikë, sherr për një vijë uji

Policia e Pukës ka arrestuar një person i cili ka plagosur me thikë dhe mjete të …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *