Home / Lajme / Kronika e zezë / Përfshihet nga zjarri një shtëpi

Përfshihet nga zjarri një shtëpi

Dje në Rahovec, një person ka raportuar në polici se është përfshirë nga zjarri shtëpia e tij.

Njësit policore dhe zjarrfikësit kanë dalë në vend të ngjarjes dhe kanë shuar zjarrin.

Përveç dëmeve të konsiderueshme materiale, nuk raportohet për të lënduar.

Gjithashtu lexo

Mashtroi qytetarët e bankat, arrest me burg për administratorin e spitalit Gjerman

“Arrest me burg” është vendimi që Gjykata e Apelit ka dhënë për Lefter Sulkajn, administratorin …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *