Home / Lajme / Kronika e zezë / Plaka hyn për të vjedhur në ora 6 të mëngjesit në Tearcë të Tetovës (VIDEO)

Plaka hyn për të vjedhur në ora 6 të mëngjesit në Tearcë të Tetovës (VIDEO)

Ngjarja ka ndodhur sot në mëngjes në Tearcë të Tetovës. Pronari i shtëpisë është me punë në Zvicër dhe në shtëpinë e tij në vendlindje ka instaluar kamerat e sigurisë, njofton Tetova News.

Sot rreth orës 6 të mëngjesit, dikush është futur në shtëpi. Familja është e interesuar ta di se kush është dhe pse është futur në shtëpinë e tyre. Siç shihet në kamerat e sigurisë është një plakë e cila dyshohet se ka hyrë për të vjedhur.

 

Gjithashtu lexo

Kontrollohen lokalet e zhurmshme në Tetovë – (VIDEO)

Të dielën  rreth orës 1.00 pjestarë të policisë nga Sektori për Punë të Brendëshme në …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *