Home / Showbiz / Plas mes motrave Vjollca, Marina dhe Luana “sherr” në rrjetet sociale

Plas mes motrave Vjollca, Marina dhe Luana “sherr” në rrjetet sociale

Getoar Selimi dhe Marina Vjollca janë larguar për disa ditë nga Shqipëria. Ata kanë publikuar fotografi në llogaritë personale të Instagramit nga vendi ku po qëndrojnë.

Duket se çifti ka zgjedhur shtetin e nxehtë amerikan të Floridas, ku edhe do të shijojnë plazhet fantastike të Miamit

Ky është një pushim relaksues për çiftin para dasmës, pasi siç dihet këtë verë ata kurorëzojnë dashurinë e tyre në martesë.

Nuk është hera e parë që prezantuesja e Procesit Sportiv zgjedh vende mjaft të bukura për të kaluar pushimet e saj.

Ndër të tjera ajo ka publikuar një fotografi ku shfaqet e veshur me robdishamber. Por nuk ka munguar një “goditje” e nga motra e saj, prezantuesja tjetër e Top Channel, Luana Vollca:

“Kopjace”, ka kritikuar Luana tek komentet në foton e motrës së saj. Ky reagim vjen pas 24 orë më parë ishte Luana ajo që pozonte me robdishamber, ndërsa sot Marina duket se e ka kopjuar.

Gjithashtu lexo

‘Shokon’ e dashura e Mozzikut…Poston diҫka të ‘frikshme’…

Reperi Mozzik dhe e dashura e tij Loredana, pak ditë më parë ishin shumë të …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *