Home / Showbiz / Publikohet foto e re e vajzës së Mirsa Kërqelit (Foto)

Publikohet foto e re e vajzës së Mirsa Kërqelit (Foto)

Këngëtarja gjilanase Mirsa Kërqeli e cila për një kohë të gjatë ka pauzuar nga skena muzikore dhe jeton në Kanada me bashkshortin e saj Granitin dhe tani ajo ka shtuar familjen e saj me antarin më të ri, shkruan Artistët Shqiptarë.

Mirsa u bë nënë për herë të dytë dhe ka sjellur në jetë një vajzë të cilën e pagëzuan me emrin Ana.

Mirsa ka publikuar për herë të parë foto të vajzës së saj.

 

 

Gjithashtu lexo

Aktorja e njohur shqiptare në gjendje të rëndë shëndetësore, shtrohet urgjent në spital (Foto)

Pas një lufte të gjatë me kancerin dhe një beteje të fituar me këtë sëmundje, …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *