Home / Showbiz / Pushimet ndajnë motrat Hoxha, Sara ka ankesa për kunatin e saj (Foto)

Pushimet ndajnë motrat Hoxha, Sara ka ankesa për kunatin e saj (Foto)

Prej disa javësh motrat Hoxha kanë pushuar jashtë vendit me partnerët e tyre, por në vende të ndryshme.

Me sa duket kjo distancë u ka shtuar mallin për njëri tjetrin, por dhe u ka shpërqëndruar vëmendjen paksa nga familjarët. Kjo kuptohet qartë nga komenti i Sarës në foton e publikuar nga Vis Bajraktari, i dashuri i i Lorit.

‘Na ke harru fare mo Vis’-shkruan Sara.

Lori dhe Visi janë duke jetuar në Los Angeles për momentin dhe kanë bërë një ftesë të hapur per Sarën dhe Ledionin të shkojnë t’i vizitojnë atje. /Gazeta Express/ 

Gjithashtu lexo

Tuna në shënjestër të kritikave

Në rrjedhë kronologjike, Altuna Sejdi – Tuna gjithmonë ka qenë një hap para kur është …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *