Home / Kryesoret / Qytetarët hanë dënime nga 300 euro, ky funksionarë ja ku e parkon makinën zyrtare (FOTO)

Qytetarët hanë dënime nga 300 euro, ky funksionarë ja ku e parkon makinën zyrtare (FOTO)

Skandalet vijojnë, dhe këtë e tregon edhe kjo fotografi. Derisa qytetarët për shkelje të rregullave në komunikacion nuk tolerohen aspak dhe paguajnë gjoba deri në 300 e 500 euro, zyrtarët shtetëror vazhdojnë me shkeljet, duke mos mbajtur llogari. Kjo foto tregon një shkelje të radhës, ku gjoba shkon deri në 400 euro, për shkak se është bllokuar kalimi për këmbësorët.

Gjithashtu lexo

Lumi në Poroj të Tetovës ende mbetet pezull, banorët bllokojnë rrugën Tetovë-Jazhincë

Banorët e fshatit Poroj, sot (18 gusht), prej ora 14:00 e kanë bllokuar rrugën rajonale …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *