Home / Showbiz / Rama zbulon kush realisht i përgjigjet komenteve në Facebookun e tij

Rama zbulon kush realisht i përgjigjet komenteve në Facebookun e tij

Komentet e Edi Ramës në rrjetet sociale shndërrohen shpesh në objekte diskutimi në media, por edhe mes politikanëve.

Kryeministri nuk e kursen ironinë dhe humorin për ndjekësit e tij, e ndonjëherë këto komente janë konsideruar edhe fyese.

Por kush realisht i kthen këto përgjigje dhe ku e gjen kohën një kryeministër dhe lider partie të qëndrojë në Facebook? I pyetur për këtë në “Xing me Ermalin, Edi Rama është shprehur, “I bëj vetë, kur jam në makinë, ose natën vonë në shtëpi”

Më tej Rama ka zbuluar se përpara se t’u përgjigjet komenteve viziton profilet e fansave të tij. “Ky është rrjet social dhe jemi pa dorashka aty”, tha lideri i PS-së.

The Fat From Sides and Your Belly Will Disappear in Two Weeks!
Sponsored by Revcontent

Gjithashtu lexo

Aktorja e njohur shqiptare në gjendje të rëndë shëndetësore, shtrohet urgjent në spital (Foto)

Pas një lufte të gjatë me kancerin dhe një beteje të fituar me këtë sëmundje, …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *